Kurumsal

Tekstil sektöründe ara ürün olarak kullanılan Tela satışı şirketimizin ana faaliyet konusunu oluşturmaktadır. Marka Tela olarak sektörde Uzak Doğu’nun önde gelen fabrikalarında kendi markamızla üretim yaptırmaktayız. Şirketimiz tela konusunda global olarak konfeksiyon ve tekstil üretimi yapan firmalara satış öncesi ve sonrası teknik destekle hizmet vermektedir.

Ayrıca Türkiye pazarını iyi tanımamız ve pazara hakim olmamız müşterilerin istek ve taleplerini kolaylıkla keşfetmemize ve bu talepler doğrultusunda yeterli stok ve ürün çeşidi bulundurmamızı kolaylaştırmaktadır. Şirketimiz bu avantajı ile müşterilerine kaliteli mal ve hizmet sunmaktadır.

Marka Tela olarak benimsediğimiz en önemli sorumluluğumuz ise; sürekli talep alan ürünleri yeterli bir şekilde stokta bulundurarak müşterilerimizin istek ve taleplerini zamanında karşılayabilmektir.

Sistem olarak benimsediğimiz diğer önemli bir sorumluluk ise ; hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutabilmektir. Bunun sağlanmasının en önemli yolunun da Satış öncesi ve satış sonrası Teknik destek hizmetlerinin en iyi şekilde sunulması olduğundan, bu konularda hiçbir zaman taviz vermeden müşteri memnuniyeti için çalışmaktayız.

Şirketimiz bünyesinde bulunan laboratuar sayesinde, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda alınan kumaş numunelerine laboratuar ortamında tela kumaş uyumu testi, raporlama ve yıkama sonrası kontrol çalışmaları da yapabilmekteyiz. Bu şekilde müşterilerimizin doğru ve uygun tela kumaş bileşimine ulaşmasında kolaylık sağlamaktayız.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en iyi şekilde cevap verebilmek için sürekli kendimizi geliştirmeye ve hizmet kapasitemizi genişletmeye çalışıyoruz. Sürekli büyüyen ve gelişen bir şirket olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten memnuniyet duyacağımızı bildirir ve başlayacak işbirliğimizin en iyi şekilde devam etmesini dileriz.

Saygılarımızla...

UK betting sites, view information for Sign Up Bonuses at bookmakers